Informatie over theorie

    Hieronder kun je alle informatie vinden over theorie. Er zijn een paar links uitgelicht.

 

Www.cbr.nl

CBR site voor alle informatie over de theorie

Om je theorie-examen te reserveren klik hier

Je kunt via deze link je theorie examen reserveren. Je moet wel betalen voor de reservering. Je kunt dit allemaal online zelf regelen. Je hebt je BSN nummer nodig voor de reservering.

De kosten voor het aanvragen zijn 31,40

Een voorbeeld van een gevaarherkenningsvraag.

Kennismaken met theorievragen van het CBR.

Het theoriecertificaat is een jaar geldig. Je moet dus in dat jaar je rijbewijs halen. Aan te raden is om wel te starten met rijden voordat je theorieles neemt. Dan zie je dat theorie en praktijk heel goed bij elkaar aansluiten.

Theorie leren

Een klein overzicht van mogelijkheden die je hebt om online te oefenen.

Naast je dagopleiding kan dit zeker een aanvulling zijn. Oefenen en leren is de beste manier om je theorie examen te halen.

De kosten voor een dagcursus theorie: 60,— 

Telefoon: 0517-496171

E-mail: info@theorie4you.nl

Theorie4you.nl

Wanneer geslaagd?

 

De vragen worden gesteld bij beelden van verkeerssituaties op grote tv-monitoren. Je kunt ze daarop ook meelezen. Je beantwoordt de vragen met drukknoppen in de tafel.

Vanaf 1 maart 2009 slaag je voor het vernieuwde theorie-examen als:

· je 12 vragen goed hebt (van de 25) van het onderdeel gevaarherkenning;

· je 35 vragen goed hebt (van de 40) van de onderdelen verkeersregels en verkeersinzicht

 

Als je een individueel theorie examen wilt boeken dan kan dit alleen als je al minstens 1 maal klassikaal theorie examen bij het CBR hebt gedaan. Het boeken moet via je eigen rijschool.